O čom je LEVEL UP....Z každého rožka troška, bolo moje motto pre tento kurz. Ale taká HODNOTNÁ troška.

V oblastiach, ktoré radikálne menia život: Práca s kvantovým polom, sexualitou, čínska medicína a iné, veď môžete si pozrieť ČO a hlavne KTO vás čaká nižšie. To kto je veľmi dôležité, lebo téma je jedna vec, ale kto o nej hovorí a ju učí je vec druhá.

Dala som si záležať, aby som si vybrala do spolupráce ľudí, ktorí dávajú ľuďom veľkú hodnotu a spoločne sme pre vás vytvorili niečo, čo verím posunie kvalitu vašich životov zase o kúsok vyššie. Dnes nájdete na internete info už skoro ku všetkému. Videá vtomto kurze, ale neobsahujú základné infošky, ktoré si vygooglite. Dala som si za cieľ, aby videá obsahovali naozaj cenné informácie, preto tam nájdete pikošky, ktoré mne osobne zmenili život.

Verím, že vám to veľa dá a kurzík si užijete. Koniec koncov je to výnimočná a časovo obmedzená príležitosť. 🙂

Dominika Weissabel


A teraz trošku ku mne. Volám sa Dominika (stačí ak ma budete volať Domi 😉) .....


na instagrame ma niektorí ľudia poznajú pod menom Ananasha. Venujem sa témam ženstva, sexuality, materstva a hojnosti. Moja vášeň je práca s podvedomím a neustále hľadám hacky AKO si tento život vylepšiť, aby sme si ho mohli naozaj UŽIŤ. Za 16 rokov v duchovnom a sebarozvojovom svete som naďabila na techniky, ktoré ma vyšvihli na iný level. Pomohli mi rozpustiť emočné bloky a negatívne presvedčenia, ktoré blokovali HOJNOSŤ a RADOSŤ v mojom živote. A niektoré s vami s láskou zazdielam vtomto kurze a NEVIEM SA DOČKAŤ, pokým ich všetci vyskúšate na viastnej koži. A teraz sa ti predstavia výnimoční ľudia, ktorí so mnou tento projektík tvorili.


Ale predtým si ešte povieme čo ťa odo mňa v kurze čaká:

1x video: Ako pracovať so svojou ženskou energiou

1x video: Ako uvoľniť traumy pomocou vaginálneho mapovania

1x rozhovor so mnou, ktorý bude moderovať Miško

1x LIVE rozhovor (Otázky a Odpovede), kde sa ma budeš môcť spýtať čo len chcešMichal Kertész


Konzultant, terapeut, tvorba online kurzov, podcastu a vnímavý človek.


Bol som veľmi empatické a citlivé dieťa. Tak si viete predstaviť, že som to v rannom detstve ako chlapec nemal jednoduché. S introvertným prejavom a pozornosťou, ktorá bola všade, len nie tam kde "mala byť" som zapasil v škole už od prvej triedy - jednoducho som vnímal svet okolo inak ako OSTATNÍ.

Rozhodol som sa prispôsobiť a zameral som sa na intelekt. Študoval som nové veci, skúšal čo mi ide a čo dokážem. Športoval som niekoľko hodín denne a ukončil vysokoškolské štúdium v obore Organická chémia. No nebol som štastný a stále sa odomňa chcelo niečo viac - lepšie.

Po mnohých rokoch v podnikateľskom prostredí a "naháňaním sa za úspechom" som vypol AUTOPILOTA.

Rozchod bol na to ideálnou príležitosťou a tak som začal objavovať KTO SOM a ČO CHCEM.

Venoval som všetok čas sebe a skúmal meditáciu, prácu s energiami (Čchi kung, Rei-ki, Tai či) a mysľou. Ako intuitívnemu človeku sa mi podarilo veľmi rýchlo napojiť na schopnosti svojho tela a účinne s ním pracovať. Pred zhruba 8 rokmi som začal aj pomáhať ľuďom s ich problémami (moje telo mi dávalo cez horúce dlane najavo, kto potrebuje moju pomoc).

Terapiám na dennej báze sa venujem skoro 4 roky a pracujem neustále aj na svojom vnútornom prostredí (lebo vlastne na to sme tu). Taktiež som za tie roky pochopil, že ODSTRÁNIŤ BOLESŤ, VYLIEČIŤ CHOROBU, či ZBAVENIE SA BLOKOV ešte nezmení život človeku natrvalo.

To len zmena jeho pohľadu a pochopenie príčiny dokáže z "pacienta" spraviť ZDRAVÉHO ČLOVEKA. Svoje terapie dopĺňam aj o kvantovú terapiu (lebo mi príde ako energeticky a časovo najefektívnejší spôsob na prácu s podvedomými blokmi). Hlavným poslaním je spraviť z "pacienta" vedomého tvorcu svojho života a aby opustil rolu obete.

Som šťastný ak ma človek už urgentne nepotrebuje :).


Od Michala ťa v kurze čaká:

1x video: Žiarlivosť a cesta z nej

1x video: Komunikácia ako základný kameň každého vzťahu

1x videorozhovor so mnou

Jiří Lexa


Zakladatel a lektor Kvantové cesty, terapeut, spisovatel a hudební skladatel.


Své letité zkušenosti na poli osobního rozvoje a práce s kvantovou vlnou předává všem zájemcům formou elektronických knih, článků, videí na YouTube kanále Kvantové cesty či prostřednictvím webinářů, seminářů i osobních konzultací. Jeho velkou zálibou je též komponování meditační hudby. Od dětství měl Jiří Lexa různé vize a nepochopitelné zážitky, které si nedokázal vysvětlit. Na konzervatořích v Praze a Roudnici nad Labem vystudoval hudbu a na královéhradecké univerzitě psychologii, společenské vědy a hudební výchovu. Paradoxně až coby profesionální voják pochopil, že existuje něco mezi nebem a zemí, s čímž komunikuje.


Chtěl své zkušenosti a vědomosti předávat dětem, a tak po opuštění armády začal působit jako učitel na základní škole. Školský systém však nebyl příliš otevřený "novému úhlu pohledu", jimž se jej snažil obohatit. Otevřel si proto vlastní praxi. V rámci svých terapií a konzultací pochopil, že je třeba, aby lidé znali příčiny svých zdravotních problémů.


Objevil proto unikátní způsob zvědomování příčin, který nazval "Čtení z kvantového pole". Tuto metodu vyučuje na svých kurzech již řadu let. Lidé mohou tuto techniku využívat v oblasti vztahů, financí či zdraví.


Komunikuje též s kvantovou bytostí, jejíž moudrost oslovovala tisíce zájemců, pravidelně sledující YouTube kanál Kvantové cesty. Dnes má tento pořad již svůj vlastní kanál s názvem "Hovory s Tamarinou".


V čem spočívá hlavní poselství práce Jiřího Lexy?


"Vše je o myšlenkách, které se nám honí hlavou. Když budete potlačovat sami sebe, nikdy nebudete šťastní. Jakmile změníte své myšlení a pohled na svět, odhalíte příčinu svých trápení. Nejsem léčitel a nemám zázračné pilulky. Jen vám ukáži tu správnou cestu, která funguje i mně. Naučím vás, jak pracovat s kvantovou vlnou, emocemi i se skrytými zraněními. Každý máme schopnost, tvořit si svůj život podle svých představ. Přesto ji málokdo využívá ve svůj prospěch. Naučte se žít vědomě a tvořte si život, který stojí za to žít! Ukazuji vám cestu, o níž vím, že funguje. Jestli je ale ta správná i pro vás, to se musíte rozhodnout vy sami..."


Od Jiřího ťa v kurze čaká:

1x video: Minikurz kvantovania

1x video: Ako vplývajú skryté zranenia na náš život

1x videorozhovor so mnou
Filip Vlčko


Elegancia spojenia klasickej akupunktúry, fytoterapie, dietetiky, qi gongu, čínskej astrológie a feng shui....


je svojím rozsahom ďaleko za hranicami chápania dnešnej vedy a medicíny. Po štúdiu čínskej medicíny u nás a v zahraničí, som zakotvil hlavne pri Klasickej čínskej medicíne, čínskej astrológii a Qi gongu. Venujem sa tiež rôznym druhom masáží a psychoterapií. Spoločnú reč taktiež nájdeme na tému jógy, ajurvédy, starých učení advaity, či aj modernejších ne-dualistických smerov. 


Od Filipa ťa v kurze čaká:

1x video - Ako podporiť plodnosť

1x video: Základné rady čínskej medicíny

1x videorozhovor so mnou
Adriána Galová


Volám sa Adriána, no viac tvorím pod mojou „značkou“ Crystal Dragon, ktorá je skôr prejavom duše v hmote ako akoukoľvek značkou.Tvorím nabíjané oltárne sviečky, niekedy bylinkové zmesi, inokedy robím tarotové výklady či šírim nejaké to múdro alebo aj dve z môjho bežného prežívania. 

Od kedy si pamätám sa venujem niečomu, čo nebolo pre bežných smrteľníkov bežné. Zaujímala som sa vždy o to „iné, nové, neobjavené, tajuplné“, a tak som sa počas dospievania zažala zaoberať hermetickými vedami do čoho spadalo aj štúdium astrológie, bylinkárstva, čarodejnícka prax, tarot a rôzne iné veci. 

Mojou víziou do života je priniesť poznania o hĺbkach duše aj pre bežných ľudí. Neoddeľovať duchovno a hmotu, ale práve učiŤ sa, že sa to dá prepájať a skrze toto prepojenie žiť naplnený a spokojný život.


Od Adi ťa v kurze čaká:

1x video: Vplyv astrológie na náš emočný život

1x video: Jednoduché magické rituály

1x videorozhovor so mnou

Katarína Kanisová


Po hektickom živote plnom mnohých projektov, koníčkov, školy, práce, osobnostného rozvoja a následného energetického skolabovania som sa pred pár rokmi rozhodla žiť inak.


Odvtedy sa venujem téme ženskej energie a objavovaniu a žitiu svojej jedinečnosti. Tieto dve témy milujem prepájať, pretože každá bez tej druhej mi príde neúplná. Obrovskou a vzácnou školou mi je 6 rokov v oboch témach aj vzťah s mojim partnerom. Okrem toho sa rada prejavujem tancom, hudbou, tvorbou šperkov, obrazov, písaným textom, fotkami či hovoreným slovom. Študujem tiež Human design, ktorý dokáže krásne popísať našu energetiku - náš jedinečný spôsob fungovania a pomôcť nám žiť viac a viac SEBA.


Od Katky ťa v kurze čaká:

1x video - Objavovanie a prijímanie svojej jedinečnosti

1x video: Žitie naplno - Radosť ako návyk

1x videorozhovor so mnou


Plus sa môžeš tešiť na:


1x rozhovor s pôrodnou babicou Lenkou Holotnákovou na tému: Návrat pôrodov domov

1x rozhovor s dulou Evou Staroň na tému: Ako sa pripraviť na prirodzený pôrod

1x rozhovor s dulou Zuzkou Bajkaiovou na tému: Limbický otlačok a jeho vplyv na náš každodenný život.

Tešíme sa na teba v kurze!Cena kurzu


Dodatočné informácie:


Kurz sa dá zakúpiť po dobu 3 týždňov: od 8.11.2023 do 30.11.2023.

Je to jednorázová záležitosť a nebude sa po vypršaní 3 týždňov dať už nikdy zakúpiť.

Po kúpení získaš prístup k platforme, kde sú všetky videá a tento prístup budeš mať navždy (NIE je časovo obmedzený).

Vzhľadom nato, že ide o online produkt vrátenie peňazí nie je možné.

LIVE rozhovor so mnou sa udeje po zastavení predaja a link naňho nájdeš priamo v kurze, aby sa každý mohol zúčastniť.